Inchide
Iesi din cont
  1. # 1

Gratar exterior

La vara doresc sa-mi fac un gratar in curte,ce sfaturi imi dati in alegerea materialelor?
    6
    2
    531
    04.01.17, 03:33 PM

2. # 2
    Imi doresc un grayar exterior acoperit in curte la tara!
    1
    04.01.17, 06:27 PM

3. # 3
    si eu tot acoperit
    0
    05.01.17, 03:43 PM

4. # 4
    Cel mai bine e sa îl faci de cărămidă în asa fel încât sa nu mai necesite de altu și sa îl pui în poziție ok pt a nu bate vântu spre el
    0
    05.01.17, 06:16 PM

5. # 5
    Depinde de arhitectura casei: se poate executa din caramida si rostuita (sau nerostuită!) sau din piatra naturala, aceste doua variante fiind rustice sau executat din alte materiale si tencuite apoi cu un finisaj la alegere !Acoperit este mai indicat fiindca este mai durabil in timp si mai functional in diverse conditii meteo .
    0
    08.01.17, 07:17 PM

6. # 6
    Depinde de arhitectura casei: se poate executa din caramida si rostuita (sau nerostuită!) sau din piatra naturala, aceste doua variante fiind rustice sau executat din alte materiale si tencuite apoi cu un finisaj la alegere !Acoperit este mai indicat fiindca este mai durabil in timp si mai functional in diverse condiții meteo.
    0
    08.01.17, 07:28 PM

7. # 7
    SI EU IMI DORESC UN CUPTOR CU GRATAR SI CU TERASA ACOPERITE DAR TINAND CONT CA NU AM INCA UN PROIECT VREAU SA VA ROG SA-MI SPUNETI CUM SA-MI CUMPAR MATERIALELE!
    0
    10.01.17, 02:56 PM

Comenteaza

Members who have read this thread: 8

Reguli pentru postare

• Nu puteți posta subiecte noi
  • Nu puteți posta răspunsuri
  • Nu puteți posta atașamente
  • Nu puteți edita postarea dvs.
  •  
concursTu cum iti incalzesti casa?
Pentru a participa la concurs trebuie sa ai cont pe Facem-Facem.ro. Proiectul cu care participi...

concursConfruntarea Culorilor
Vara aceasta bloggerii au raspuns provocarii Leroy Merlin si Luxens si au intrat in “Confruntarea...

Care dintre sectiunile site-ului FACEM-FACEM ti se pare mai interesanta?
Discutiile din forum
Imaginile din Galerie de proiecte
Concurs
Poll Maker

Super Meseriasii Bloggers in cautarea Manifestului FACEM-FACEM

Super Meseriasii Bloggers in cautarea Manifestului FACEM-FACEM

Intra in cont
Intra in cont
Ai uitat parola? / Cont nou?